Kedves Szülők és Gyerekek!

Szeptember 28 – október 2-ig tart iskolánkban a papírgyűjtés.

Minden nap reggel 7-9 óra között, illetve délután 15-17 óra között lehet a papírokat leadni az iskola hátsó bejáratánál álló konténernél. Ott a lemérés után a gyerek osztálya, neve mellé felírják a gyűjtött papír tömegét.

Lehetséges közvetlenül a telephelyre is vinni: XVII. Cinkotai út 32. (Nagy & Hettich), és ott mérlegjegyet kérni. A mérlegjegyet az osztályfőnök szedi össze.

Koordináló tanárok: Felső tagozat - Tóthné Telkes Csilla, Alsó tagozat - Buzási Mónika

A 8.a osztálytól az iskola tanárainak, dolgozóinak

Országos verseny II. hely

Gratulálunk!
Iskolánk Harmatúra nevű csapata, csapattagok Bereznyák Erika, Dam Nikolett, Szabó Márk, Tóth Patrik (7.b) az “Indulj el” Országos Kéktúra vetélkedő döntőjében II. helyezést ért el.

Képrejtvények kicsiktől

Gratulálunk a 3.a rejtvényes rajzaihoz. Nézzük meg a kisfilmet! Jó szórakozást és rejtvényfejtést!

Magazinok

A Graph-Art Lap- és Könyvkiadó Kft. munkatársai folyamatosan keresték a megoldást, hogyan juttathatnák el olvasóinak a magazinokat.
A következő elhatározás született …

Kiállítás képei

a 4.b osztály “festményei” Gratulálunk a szülőknek és a gyerekeknek a kreatív kivitelezéshez!

Országos tanulmányi verseny

Gratulálunk Szarvas Luca 3.a osztályos tanulónak az országos tanulmányi versenyen elért csodálatos eredményekért!

Köszönjük a támogatást

Kedves Szülők és Pedagógusok!
Köszönjük a támogatást, mellyel hozzájárultak az iskolai játszótér kialakításához!

Harmat88 Alapítvány

Kedves Szülők és Támogatók!
Köszönjük, ha adója 1%-t iskolánk Alapítványának ajánlja fel.

adószám: 18066926-1-42

Éves naptár