“Szurkolók az állatkínzás ellen“ egyesült cikke

Mi is lehetne szebb és hasznosabb, úgy eltölteni gyerekekkel a nap nagy részét, hogy látod és érzed IGEN, VAN ÉRTELME annak amit csinálunk!
Közel 3 órás programot tartottunk 1-4. osztályos tanulóknak a Kőbányai Harmat Általános Iskolában. Kitűnő és képzett, mondhatjuk most már, hogy rutinos partnereinkkel tartottuk ezt mai két előadást. Itt köszönjük meg Ronin és Madame pitbull testvérpár végtelen türelmét a gyerekek iránt, le a kalappal trénerük és gazdájuk Kata, a FORTE Kutyaiskola és Állatvédő Egyesület vezetője előtt👌😊!

Teletál Tibi megint kitett magáért! Isteni finom süteményekkel tette még felejthetetlenebbé ezt a napot! Köszönjük🙏😁

Csodálatos és okos gyerekekkel volt ma dolgunk!
Reméljük maradandót hagytunk bennük, és a “félős szekció” is boldogan és félelmüket levetkőzve ment haza.

Köszönjük a meghívást Kissné Czeller Évának, a tanárok támogatását, és a nekünk gyűjtött adományt!
Szuper napunk volt👌🎉🙏