Sport

Nemzetek Kupája ITF Taekwon-do versenyen

Molisz Zoli 8.b idén hatodik alkalommal vett részt, és idén is mindkét kategóriában a dobogó tetejére állhatott.
Formagyakorlat I-III. dan I. hely
Küzdelem -70 kg I. helyet.
Gratulálunk!

FITBALANCE versenyen

Darvai Luca 4.a osztályos tanuló 1. helyet ért el. Gratulálunk!

Dócs Balázs 5. osztályos tanulónk

az Országos Torna serdülő kezdő csapatbajnokságon 1. helyet a Budapest bajnokságon egyéni összetettben 4.helyet szerzett .

Kick-Box

Molisz Zoltán (8.b) a 7th International Top Ten Pointfighting Cup Milano Kikc-Box versenyen III. és V. helyen végzett.

Ritmikus gimnasztika

Hangay Lilla (1.b) a Szigetszentmiklósi Kupán 1. helyezést ért el, a RG Diákolimpia Országos Selejtezőjén (Budapest) 2. lett és továbbjutott az Országos Döntőbe.

Dócs Balázs

Dócs Balázs

az FTC-Telekom férfi torna szakosztály 2007-ben született versenyzője.
Verseny és felmérési eredményei alapján bekerült a 2019-es serdülő korosztály 20 fős válogatott keretébe.

Úszás

Úszás

Papp Sebestyén 5.b osztályos tanulónk a Diákolimpia Országos Döntőjében úszás sportágban két aranyérmet szerzett 50 méter gyors és 50 méter hátúszásban…

7. óra: 14:00 - 14:45

A 2018/2019 Tanévben NYERTÜNK a" Határtalanul"pályázaton!
„Tanulmányi kirándulás hetedikeseknek” elnevezésű, HAT-18-01 kódszámú pályázati felhívásra benyújtott, HAT-18-01-1121 pályázati azonosítószámú, "Történelmi körutazás Erdélyben" pályázatát a Bethlen Gábor Alap Bizottsága 2 399 400 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesítette iskolánkat. Idén 40 fő 7. évfolyamos diák utazhat.