Sárdi István beszámolója: rögtön az első mérkőzésen szenzációs végjátékban tudtunk diadalmaskodni a Vasas csapata ellen. Szinte majdnem végig vezettünk és az utolsó negyedben kétszer is sikerült hátrányból fordítanunk. Az utolsó pillanatokban egy nagyon fontos labdát tartottunk meg. Nagyon sokat kivett belőlünk a mérkőzés, így a duplázás miatt a MAFC ellen sajnos már kevésbé maradt energiánk, így ez a támadásunkra és a védekezésünkre is hatással volt. Bár a körbeverés eredményéből nem mi jöttünk ki a legjobban, de így is fantasztikusan játszottunk.
Le a kalappal srácok! Mindkét mérkőzésből levonjuk a tanulságokat, és felkészülünk a következő fordulóra.

U10-es csapatunk mondhatni hazai pályán játszott, hiszen csupa “harmatiskolás” gyerekből áll. Az előkészítő korosztályban még nem tapasztaltam ekkora elszántságot, mint amit ma mutattak a fiúk, ezért nagyon büszke vagyok rájuk! Mindkét mérkőzésen küzdöttünk és hajtottunk, ráadásul a Budafok ellen már összeszedettebben is játszottunk.

Gratulálunk mindkét csapatnak! 💪🏀🐝❤