Zongor Szabolcs, a Harmat Általános Iskola diákja és a Kroó György Zene- és Képzőművészeti Kőbányai AMI zongora szakos tanulója, Juhász Tamás növendéke.

A zeneiskola nemrég megrendezett tanulmányi versenye mellett (amin Szabolcs kiemelt arany minősítést nyert), 2019. március 13-án részt vett az ötödik Papp Lajos regionális zongoraversenyen, második korcsoportban. Első alkalommal szerepelt ezen a rendezvényen, ahol csoportjában 36 zongorista mérte össze tudását. A sok kiválóan felkészült, tehetséges tanítvány közül, meglehetősen erős mezőnyben Szabolcs a III. helyezést érte el. Teljesítményét a zsűri a verseny után pozitívan értékelte. A zsűri tagjai: Kőrösiné Belák Erzsébet (Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola, Budapest), Vadász Zsuzsanna (Tóth Aladár Zeneiskola, Budapest) és Réti Balázs (Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem, Budapest) zongoraművész-tanárok voltak.